عشرت شایق: اصلاح طلبان و موسوی هنوز پیام ۳ تیر را دریافت نکرده‌اند

0

سایت حبری خاتون:عشرت شایق، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی «شبکه خبر دانشجو»، با اشاره به موضع گیری‌های میرحسین موسوی در روزهای اخیر گفت: موسوی با بدعت‌گزاری در تبلیغات انتخابات، از جمله راه انداختن کاروان‌های شبانه و بدعت‌گزاری در ارزش‌های دینی که علم کردن رنگ سبز بوده جنبه قداست داشت و توهین به قانون کار را به پیش برد.

وی افزود: وقتی که اتاق فکر موسوی افراد شبه ناک است طبیعی است که ارزش‌های دینی به سخره گرفته شود و روز به روز به بدعت‌های آغاز شده افزوده شود.

شایق با اشاره به اینکه تناقض‌های زیادی در نطق و بیانیه‌های موسوی مشاهده می شود،‌ تصریح کرد: فتنه انگیزی جدیدی با شروع تبلیغات انتخاباتی در کانون فتنه شکل گرفت و هم‌اکنون موسوی حملات شدیدی به پایه های قانونی کشور انجام داده است و ایشان با استعمار پیر و زالوهای سیاسی کشورهای غربی همنوا شده است.

نماینده سابق مجلس گفت: هم اکنون موسوی توپخانه مهمات دشمن را تامین کرده است و غرور سیاسی و توهم قدرت وی را گرفته است، سئوال اینجاست کسی نمی‌تواند امنیت و آرامش را در جشن ملی رعایت کند؟ چطور می تواند رئیس جمهور شود.

وی تصریح کرد: همنوا شدن موسوی با نخاله‌های فرقه‌های انگلیسی در داخل از جمله بهائیان باعث تاسف و ناراحتی است.

شایق با اشاره به اینکه در سوم تیر ۸۴ مردم به حاکمیت اصلاح طلبان پایان دادند، گفت: ۳ تیر، تیر خلاصی بود به تفکر سراسر سکولاریسم و لیبرالیسم که اصلاح طلبان و موسوی هنوز پیام آن را دریافت نکرده‌اند.

نماینده سابق مجلس خاطرنشان کرد: اصلاح طلبان با سر دادن شعارهای دهن پر کن مثل حقوق بشر، آزادی رنگین کمان را برای اصلاح طلبان ایجاد کردند و تفکر آنها می رفت تا نظام را از نظام ولایی جدا کند.

وی افزود: با روی کار آمدن دولت اصولگرایی در سوم تیر، صفوفی در مقابل این گروه قرار گرفت که توطئه را بر پایه تهمت، افترا و دروغ گذاشتند که اوج این فتنه‌گری جدید از نوع جاده اصلاح طلبان در دوره تبلیغات انتخابات دهم بود.

شایق تصریح کرد: انتخاب ۲۲ خرداد سخن حکیمانه امام (ره) را به ذهن آورد، چرا که مردم در زیر چتر ولایت رویگردانی مجددی از جریان اصلاح طلبان را نشان دادند.

نماینده سابق مجلس گفت: در انتخابات دهم اصلاح طلبان با نقاب جدیدی به میدان آمدند و با شعارهای جدید و دم زدن از گفتمان انقلاب و به زبان آوردن «نخست وزیر امام» پا به عرصه گذاشتند که مردم این فریب دیده نقاب را نخوردند.

وی در ادامه گفت: از سوم تیر به بعد نه تنها گفتمان امام انقلاب و رهبری جان دوباره گرفت بلکه ذائقه سیاسی جبهه اصلاحات را هم عوض کرد.

شایق خاطرنشان کرد: ‌۲۲ خرداد در کنار سوم تیر ۸۴، لبیک مجدد مردم به حاکمیت دین در دنیای امروزی و بیعت مجدد با امام و رهبری بود ه و همان مردم از امتحان فرقان عظیم سربلند بیرون آمدند و در جنگ صفین خط خود را از امام خود جدا نکردند.

نماینده سابق مجلس گفت: امروز ندای الله اکبر ازسوی کسانی بلند می شود که در زمان اصلاحات کلام الله اکبر را یک بار هم سر ندادند و آنها باید بدانند که ندای الله اکبر باید ابتدا بر جان جاری شود تا فایده‌ای داشته باشد.

وی افزود: امروز اصولگرایانی که دو پهلو حرف می زنند، باید مراقب خود باشند و خط خود را شفاف کنند و بدانند که اصولگرایی بر مبنای قانون، مقررات و مکتب شریعت بنا نهاده شده است.

شایق تصریح کرد: هم اکنون بعضی از اصولگرایان برای رسیدن به قدرت با برخی در کارهای دولت کارشکنی می کنند و آنها باید بدانند انتظار مردم از قوه مقننه بیشتر از این است.

پاسخ دهید