دبیرکل جامعه زینب:شهادت زن محجبه مصری زشتی چهره دموکراسی غرب را نمایان کرد

0

دبیر کل جامعه زینب(س) با محکوم کردن قتل زن محجبه مصری توسط جوان نژاد پرست آلمانی تاکید کرد: شهادت زن محجبه مصری چهره دموکراسی غربی را در جهان سیاه کرد و زشتی آن را به جهانیان نشان داد.

“مریم بهروزی”در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا تاکید کرد:قضیه حجاب زنان در آلمان و فرانسه تجربه غیر منتظره ای نیست سال ها در این کشورها علیه بانوان محجبه موضع گیری هایی صورت گرفته و زنان مورد تعرض و ضرب و شتم قرار می گرفتند.
وی با اشاره به اینکه غربی ها از زنان با حجاب انتقام می گیرند افزود:این طرز برخورد و خشونت های غربی ها نشان دهنده دشمنی و ستم آنان علیه زنان محجبه و مسلمان است.
این فعال سیاسی قتل زن محجبه مصری در حضور همسر و فرزند خردسال وی را نشان دهنده دروغین بودن آزادی و دموکراسی غربی ها دانست و اظهار داشت:بسیار عجیب است در کشورهایی که به گفته خودشان از نظر امنیتی بسیار قوی هستند فردی در یک محیط قانونی ، قانون شکنی می کند و فردی را می کشد.
وی تاکید کرد:غربی ها بدانند با این کارهایشان نه تنها چهره اسلام در دنیا مخدوش نمی شود بلکه محبوبیت اسلام و مسلمانان نیز روز به روز بیشتر شده و افراد بیشتری به اسلامی رو می آورند.

پاسخ دهید