واکنش مدیر موزه سعدآباد درباره آشوب‌های اخیر فتنه‌گران وظیفه تمام دلسوزان انقلاب و رهبری برقراری آرامش در جامعه است

0

سایت حبری خاتون:عشرت شایق در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره آشوب‌های اخیر در کشور و وظیفه مادران در این خصوص گفت: همانگونه که مادر به عنوان یک شاخص مهم در خانواده‌ نقش مهمی در تربیت فرزندان دارد در اینگونه موارد هم باید با آگاهی با جوانان برخورد کند.
وی در ادامه افزود: نه تنها مادران بلکه تمام معلمان و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی باید در اینگونه موارد با راهنمایی جوانان آنها را از توطئه‌های دشمنان آگاه سازند.
شایق ابراز داشت: تمام کسانی که انقلاب و ارزش‌های انقلاب برایشان مهم است باید با تدابیر به موقع قشر جوان را از وضعیت موجود آگاه سازند.
وی تصریح کرد: ‌حضور ۴۰ میلیونی مردم ایران در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری برای ما باعث افتخار است و نباید با ایجاد برخی مشکلات این شیرینی را به کام مردم تلخ کنیم.
شایق با اشاره به اینکه همه باید از جو حاکم در جامعه آگاه باشند،‌ گفت:‌ آشوبگران با استفاده از موقعیت پیش آمده درصدد تخریب اموال عمومی و ضربه‌زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
وی اظهار داشت:‌ برخی از افراد با سکوت در برابر مشکلات پیش آمده‌، ‌موضع خود را مشخص نکرده‌اند که این نوع رفتار در وضعیت فعلی کار صحیحی نیست.
مدیر مجموعه تاریخی فرهنگی سعدآباد خاطرنشان کرد: ‌ما باید با همدیگر متحد باشیم و با برقراری اتحاد،‌ اجازه دخالت به رسانه‌ها و کشورهای غربی برای نفوذ به کشورمان را ندهیم.
وی با بیان اینکه مردم باید نسبت به موضع‌گیری رسانه‌های غربی در خصوص وضعیت ایران آگاه باشند ابراز داشت: رسانه‌های غربی با بزرگنمایی و سیاه جلوده دادن وضعیت داخلی ایران درصدد تخریب روحیه مردم ایران و تفرقه افکنی در بین مردم هستند.
مدیر مجموعه تاریخی فرهنگی سعدآباد در خصوص وظیفه کاندیدای معترض تصریح کرد:‌ همه ما باید تابع قوانین و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم و اگر اعتراضی هم به نحوه برگزاری انتخابات داریم‌، آن را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنیم

پاسخ دهید