مردم، نقش مادر مهربان را دوست دارند/دوست ندارم روزی برای مردم تکراری شوم

0

شهین تسلیمی، بازیگر سریال« غیرعلنی» که این روزها از شبکه دوم پخش می‌شود در گفت وگو با خبرنگار طنین یاس پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، درباره نقشش در سریال « غیرعلنی» گفت: من نقش یک مادر را در این سریال بازی می‌کنم و بیشترین بازی را با برزو ارجمند و محمد فیلی دارم. اگرچه این سریال درباره انتخابات است و ماجراها و حاشیه‌های آن را روایت می‌کند، اما نقش من چندان وارد این فضاها نمی‌شود.

مردم نقش مادر مهربان را دوست دارند

بازیگر نقش مادر در سریال “دردسرهای عظیم دو” که در ماه رمضان از شبکه سه پخش می‌شد، در پاسخ به این سوال که از نقش مادر مهربان در سریال و فیلم‌ها خسته نشده اید به ما گفت: اگر من خسته شده باشم؛ اما مردم این نقش را دوست دارند و وقتی من را در بیرون می‌بینند به من می‌گویند شما خیلی مادر مهربونی هستید و اگر مادر شوهر بودی، خوش به حال عروس‌تان (خنده) و این قبیل صحبت‌ها که در خیابان می‌شود.

تسلیمی در ادامه تصریح کرد: شادی مردم را دوست دارم و اگر با کار‌های ما مردم شاد و خوشحال می‌شوند این بسیار برای ما خوشحال کننده است.

این هنرمند پیشکسوت توانای کشورمان، درباره رابطه سنش و  تکرار نقش مادر مهربان اظهار داشت: سوال خیلی تکراریه و در جواب این وسال خسته شده ام (خنده)  و به طور کل گفتن سن برای خانم‌ها یک راز است و شما هم در مورد سن و سال خانم‌ها هیچ وقت سوال نپرسید. به نظر من مهم آن است نگاه آد‌ها به زندگی چگونه است.

وی ادامه داد: دو دختر دارم که یکی از دخترانم در خارج زندگی می‌کند و ماحصل ازدواج فرزندانم سه نوه است.

مشغله‌ها مردم را از یکدیگر دور کرده است

وی به کمرنگ شدن فرهنگ ایرانی در حال حاضر اشاره کرد و افزود: متاسفانه گرفتاری‌ها و مشغله‌های روزمره و مشکلات باعث شده تا افراد به حال خودشان رسیدگی کنند، در حالی که در قدیم اینگونه نبود و بیشتر خانم‌ها خانه دار و در هنگام غروب دور هم جمع می‌شدند و از حال یکدیگر با خبر بودند اما امروزه اینگونه نیست و متاسفانه فرهنگ مردم به یک سمت دیگری رفته است.

این هنرمند ادامه داد: تا وقتی فرد زنده است از او یاد و تقدیر نمی‌شود و تا از دنیا می‌رود کلی تقدیر می‌شود که دیگر فایده ای ندارد. ما آدم‌ها تا زنده هستیم باید به فکر هم باشیم و نباید اینگونه باشد تا از دنیا می‌رویم عزیز شویم.

این بازیگر عرصه هنر، قدر شناسی را صفت نیکویی در این عالم دانست و اظهار کرد: به نظر من ارزشی ندارد که در این دو روز دنیا به خاطر مسائل کوچک با هم جنگ و دعوا داشته باشیم، همه انسان‌ها رفتنی هستند و چه خوب است با خاطره خوب از این دنیا برویم و قدر شناس هم باشیم و این در سوره الرحمان به آن اشاره شده است.

دوست ندارم یکروز برای مردم تکراری شوم

وی کلیشه ای شدن یک بازگر را اتفاق ناخوشایندی دانست و خاطر نشان کرد: هیچ فردی دوست ندارد چه در زندگی شخصی و چه در حرفه خودش به خصوص بازگری تکراری شود و این در مورد من هم مصداق دارد و من دوست ندارم یکروز برای مردم تکراری شوم.

شهین تسلیمی، مشرف شدن به خانه خدا را بهترین سکانس زندگی خود دانست و اظهار کرد: درعرض یک هفته یادم است که همه کار‌هایم درست شد و مشرف به خانه خدا شدم که این بهترین سکانس زندگی ام است که البته این را قبلا در خواب دیده بودم.

این پیشکسوت در پایان افزود: خواهشی از مردم عزیز دارم که به همدیگر کمک کنند و کدورت‌ها و کینه‌ها را کنار بگذارند و اینگونه نباشد که همسایه خود را سال به سال ببینند، بیاییم با هم خوب تر باشیم ان شالله.

پاسخ دهید