خانم ها برای ازدواج به کدام آقایان جواب نه می دهند؟

0

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، وقتی فکر می کنید گزینه مناسب ازدواجتان را پیدا کرده اید باید با آمادگی کامل به سمت طرف مقابل بروید و پیشنهاد ازدواج بدهید، شما چه از طریق واسطه آشنا شده باشد و چه خواستگاری رسمی خانوادگی در میان باشد و چه در محیط کار و دانشگاه او را پیدا کرده باشید در هر صورت باید اصولی را رعایت کنید تا محبوب تر باشید.

در این اجمال دلایل رایج نامطلوب به نظر رسیدن شما را از سوی یک زن برایتان توضیح می دهیم، بقیه ماجرا دست خودتان است که تا چه حد بتوانید در رابطه و آشنایی، موفق عمل کنید.

ظاهر بد:

در موقعیتی که شما هستید نظافت و آراستگی اهمیت بسزایی دارد این مسئله نقش مهمی در تصمیم گیری خانم ها در قبول دعوت یک مرد دارد، اولین تأثیرات با ظاهر شروع می شود، پس مطمئن شوید نظافتان در بهترین وضعیت باشد، تمیز بودن دندان ها اهمیت بسزایی دارد و نشانه مسلم این است که شما به خودتان می رسید، موهایتان هم خیلی مهم است و حتما آنها را مرتب،  زیبا و تمیز نگه دارید، لباس هایتان هم خیلی مهم است این بدان معنا نیست که حتما باید کت و شلوار بپوشید، فقط کافی است خوش لباس و آراسته باشید.

آرام باشید:

بهترین مکالمات مفرح هستند و جلو می روند، شوخ طبع بودن و اینکه خودتان باشید، یادتان نرود خانم ها اغلب می توانند حدس بزنند مردها دو رو هستند، لازم نیست در کل گفت وگو نقش یک کمدین را بازی کنید، همان که خودتان باشید و آرام کار را برای هر دوی شما راحت تر می کند.

تحت فشار گذاشتن:

اعتماد به نفس داشتن با تحت فشار گذاشتن خیلی فرق دارد، گذاشتن پایتان آن طرف خط می تواند منجر به شنیدن به پاسخ منفی شود در انتهای گفت وگو درباره ملاقات بعدی حرف بزنید، خیلی مهم است اما دقت کنید اگر پاسخ منفی دارد زیاد اصرار نکنید، سکوت می تواند روش خوبی باشد صبر کنید تا پاسخ بدهد و بعد اگر پاسخ مورد نظرتان را دریافت نکردید یک سؤال متفاوت بپرسید.

خسته کننده بودن

زن ها معمولا به مردهایی که خسته کننده هستند، هیچ حرفی برای زدن ندارند و روی خوش نشان نمی دهند، اگر طبیعتا خجالتی و درون گرا هستید باید قبل از رو در رو شدن با یک خانم، حرف هایتان را آماده کنید.

حرف زدن در مورد موضوعی که او هیچ علاقه ای به او ندارد مطمئنان با یک پاسخ نه محکم مواجه خواهد شد. اگر مواقعا نمی دانید در مورد چه باید صحبت کنید، یکی از موضوعاتی که خودش دوست دارد انتخاب کنید.

عادت های آزار دهنده:

تشخیص عادت های آزار دهنده کار سختی است، اما می توان یک دلیل قاطع برای رد شدن شما باشد، عادت های بد و آزار دهنده متداول از جک های زننده می تواند باشد تا پاک کردن بینی تان، باید فهمید عادت های بدتان چه هستند و بعد سعی کنید از شر آنها خلاص شوید.

پرحرفی:

خیلی مهم است که صادق باشید و افکارتان را به زبان بیاورید اما اینکه هر چه در ذهنتان می گذرد به او بگوید اصلا عاقلانه نیست، همه ما افکاری درون ذهنمان داریم که بهتر است برای خودمان نگه داریم و به همین دلیل از قدیم گفته اند: قبل از حرف زدن همیشه فکر کنید.

ناامید زیاد:

ناامیدی اعتماد به نفستان را می گیرد و می تواند موجب اضطراب و استرس زیاد شود، این در نظر خانم ها یک نقطه منفی است و به یک نه محکم می انجامد بنابراین قبل از اینکه اتفاق بیفتد آن را تشخیص دهید و از آن جلوگیری کنید.

فقدان جاه طلبی و چشم انداز شغلی:

در نظر خانم ها فقدان جاه طلبی در آقایان یک امتیاز منفی است، اگر هنوز در خانه نشسته اید و مشغول بازی های کامپیوتری هستید و نمی دانید می خواهید با زندگیان چه کار کنید مطمئن باشید جواب نه می شنوید، زنها برای توانایی مردان را برای مناسب بودن آنها می سنجند هیچ کس نمی گوید در سطح بیل گیدس باشید اما لازم است بدانید می خواهید با زندگیان چه کنید. داشتن چشم انداز شغلی خوب؛برای خانم ها خیلی مهم است، زیرا به آنها نشان می دهد؛ می توانید از عهده حمایت مالی آنها برآیید یا خیر نکته مهم این است که خانم ها، مردهایی را ترجیح می دهند که استقلال مالی داشته باشند نه کسانی که هنوز به خانواده و دیگران متکی هستند.

زبان بدن ضعیف:

دقت کنید همیشه درست و صاف بایستید، قوز کردن یا تکان دادن پاها نشانه نداشتن اعتماد به نفس است اگر درجای شلوغ هستید حتما بلند و شمرده صحبت کنید، هیچ خانمی دوست ندارد با مردی صحبت کند که مجبور باشد هر حرفش را تکرار کند وقتی با او حرف می زنید مستقیم به او نگاه کنید این نشان می دهد به آن گفت وگو و حرف هایی که می زنید علاقمند هستید.

ماندانا رجبی

پاسخ دهید